Güçlü Mühendislik, Güvenilir Tecrübe!

IPTV’yi N.visionLab’le keşfedin!

Nasıl?
Yeni nesil teknoloji laboratuvarı N.visionLab’da güçlü mühendislik yapımız, ArGe yetkinliğimiz ve uzun yıllara dayanan üretim tecrübemiz ile yerlileştirdiğimiz ve yerlileştirmeyi planladığımız ürünleri de sunuyoruz.
“Amacımız tasarruf rakamlarımızı daha ileriye taşıyarak ana hissedarımız ZTE ile birlikte yerleştirme çalışmalarına hız vermek.”

FTTX: Yerli olarak ürettiğimiz ilk ZTE ürünü. FTTx sistemleri, fiber hızında internetin son kullanıcının hizmetine sunulmasını sağlıyor.

WIFI5 HomeGateway: Operatörlerin her geçen gün genişleyen fiber altyapılarının ev ve iş yerlerinde internet, IPTV ve telefon gibi hizmetlere dönüşmesini sağlayan ürün. Netaş, Bu ürünü yerlileştirerek ülkemiz adına büyük bir tasarrufun ilk adımını da atmış olduk.

VDSL Modem: Operatörlerin geleneksel bakır altyapılarının ev ve iş yerlerinde internet, IPTV ve telefon gibi hizmetlere dönüşmesini sağlayacak.

WIFI6 HomeGateway: WIFI5 HGW’in daha hızlı, daha az gecikme değerine sahip olan ve aynı anda çok daha fazla cihaza stabil hizmet veren yeni versiyonu olan fiber modemi içeriyor.

Yerli Sunucu: Yerlileştirme çalışması devam eden diğer bir ürün ise Yerli Sunucu. Sanallaşmayla beraber birçok çözümün merkezinde bulunan sunucuların yerli üretimi süreci de devam ediyor.

Yakından Tanıyın

N.visionLab'de Neler Var?

N.visionLab ile geleceği yaşamaya bugün adım atın